Ako mi poslať fotoaparát

K prerábke potrebujem:

  1.  samozrejme telo a baterku, 
  2.  pri DSLR jednoznačne aj nabíjačku, mirrorlesy- stačí iba na naplno nabiť baterku, ak sú  roblémy    s  baterkou (rýchlo sa vybíja), tak aj nabíjačku
  3.  dajte dolu remienok - robíte mi navyše pracu, ak to tam nechávate
  4.  vyberte si pamäťovú kartu/y - neposielajte mi vašu pamäťovú kartu
  5.  zložte objektív (okrem Fuji, a Nikon 1" tam objektív potrebujem, ešte nemam vlastný)
  6.  neposielajte to s brašňou, zabalte to do balíku, použite bublinkovú fóliu, noviny a podDoručenie:

  •  V rámci Slovenska -  mi to pošlite cez Slovenskú poštu na moju adresu ako "Balík na poštu". Ak to chcete poslať cez kuriérsku spoločnosť, tak mi napíšte, dám vám adresu kde ma zastihne. Ja nie som doma cez pracovné dni.  Pošlite mi mail, že to bolo odoslané.
    Dôležité: doporučujem využívať službu: www.packeta.sk  - vysvetlenie vid uplne dolu.

  •  Z Českej republiky - doporučujem zasilkovnu cez ich apku v smartfóne, ale môžete samozrejme aj cez Českú poštu  ("Balík na poštu"), v prípade zasielania kurierskou službou mi dajte vedieť. Dám vám adresu kde ma zastihne. Ja nie som doma cez pracovné dni.  Pošlite mi mail, že to bolo odoslané.

Ak využijete služby PACKETA.CZ, alebo PACKETA.SK, pošlite mi to na pobočku 

sem: 

Bratislava-Rača, Cyprichova 10
https://www.packeta.sk/pobocky/bratislava-cyprichova-10

Aplikácia do smartfónu:  https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zasilkovna.app&hl=sk&gl=US

Dôležitý oznam:
Moja trpezlivosť so Slovenskou poštou je na konci. Ak to pošlete cez poštu, dajako to vydržím, vyzdvihnem to. No už nemám ďalej síl bojovať s týmto molochom byrokracie a polhodinových radov. Najnovšie mavaju pobočky pošty skrátené otváracie hodiny a je to asi 2 ročný režim a nie iba na pošte v mieste môjho bydliska. Dokonca ani na hlavnej pošte Bratislava (nám. SNP) to nemajú inak a človek tam bežne zažije 20-30 minutové čakacie lehoty na vybavenie.

Chcem týmto oznámiť, že aj zásielky v rámci SR budem posielať výlučne prostredníctvom služby Zasielkovna.sk. Tam, kde nemate pobočku Zasielkovna.sk, vam to doručí GLS, alebo uložia na vašej pošte. Služba bude asi o 1-2€ drahšia (CEZ GLS spolu max. asi 5,50€ do hmotnosti 2 Kg a pri poistení do 300€ a cez poštu 6,50 EUR), naozaj nemám trpezlivosť kôli jednej zásielke traviť pol hodiny na pošte